Pár slov o našej
digitálnej pracovni

Vitajte v Alphaman

O nás

V Alphaman chceme pomôcť našim slovenským podnikateľom, aby pomocou našich služieb, či už je to dizajn, marketing, programovanie www stránok alebo aplikácií, vedeli poskytnúť kvalitné služby na úrovni pre ich klientelu.

Kvalita našich prác je samozrejmosť a práve preto chceme dosiahnúť to, aby sa naši klienti k nám pravidelne vracali. Ku každému klientovi/projektu máme odlišný prístup. Aj ak sú objednávky rovnakej kategórie, napr. 2 e-shopy, prístup k obom projektom je individuálny. Vždy sa snažíme o to, aby sa náš klient cítil komfortne s postupom pre daný projekt a taktiež prihliadame na to, aby sme v Alphaman mali prirodzené prostredie a dobrú atmosféru na tvorbe aktívneho projektu. Snažíme sa vyhovieť každej požiadavke, ale taktiež sa nebojíme posunúť naše návrhy s racionálnym riešením, ak by boli lepšou variantou pre terajšie trendy webstránok a aplikácií.

01. Kreatívny Dizajn

Dizajn ktorý tvoríme je prispôsobený na niekoľko rokov dopredu aby ostal „trendy“, je ušitý na mieru a chceme dosiahnúť to aby sa dizajn nepáčil len vám, ale aj vašej klientele. Preto sa nebojíme posunúť naše návrhy, ak tam je miesto pre vylepšenia.

02. Najlepšia Kvalita

Kvalita našich prác je na najvyššej úrovni. Pred tým ako projekt odovzdáme nášej klientele, je riadne otestovaný pod „stress-testom“ a dôkladne prekontrolovaný, aby sa predišlo akýmkoľvek nepríjemnostiam.

03. Maximálna Responzívnosť & SEO

Aplikácie a www stránky ktoré tvoríme sú testované na rôznych zariadeniach, 8K, 4K, 1080p PC desktopy, laptopy, Apple zariadenia, Android zariadenia rôznych pixlových rozmerov. SEO on-page a off-page je pre naše služby samozrejmosť.

04. Dôkladný Support

Máme 24/7 emailovú a ticketovú podporu. Telefonicky sme dostupný 6 dni v týždni od 08:00 do 16:00. Naše služby su zahrnuté zárukou na 12 mesiacov, pre kompletný re-design, fixáciu problémov, aktualizácie, transfer na iné hostingy, rozšírenia a pod.

Naši partneri